Wagi sklepowe z legalizacją

Oferujemy wagi sklepowe i magazynowe z legalizacją. Urządzenia łączą w sobie wysoką jakość oraz funkcjonalność znane z innych naszych produktów. Przy tym są w pełni przystosowane do legalnego użytkowania.

W wagi sklepowe z tej kategorii muszą wyposażyć się wszyscy przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż towarów na wagę. Jeżeli waga magazynowa lub waga sklepowa uczestniczy w obrocie handlowym albo stanowi podstawę obliczania opłat targowych, ceł itp. musi posiadać stosowne oznaczenia i zabezpieczenia. W innym przypadku użytkownik wag bez certyfikatu oraz legalizacji naraża się na ryzyko dotkliwych kar ze strony Urzędów Miar, a także innych organów państwowych.

Sklepowa waga magazynowa z legalizacją

Nasze wagi sklepowe wyposażone są we wszystkie niezbędne oznaczenia i zabezpieczenia pozwalające na wprowadzenie ich do obrotu. Są to:

  • tabliczka znamionowa z klasą dokładności,
  • numerem jednostki notyfikowanej,
  • rokiem produkcji,
  • legalizacji i wszystkimi podstawowymi danymi technicznymi;
  • zielony znak metrologiczny M;
  • oznaczenie CE symbolizujące certyfikat europejski;
  • plomby zabezpieczające zworkę kalibracyjną i pozostałe podzespoły.


Przy tym, niewątpliwymi zaletami naszych legalizowanych modeli sklepowych oraz wag elektronicznych magazynowych są ich wykonanie i posiadane funkcje. Są to wersje kalkulacyjne, co za sprawą możliwości szybkiego przeliczania wagi na cenę według ustalonej stawki, znacząco przyśpiesza obsługę klientów. W konstrukcji zastosowaliśmy stal nierdzewną, a także wyświetlacz LCD z podświetleniem. Charakteryzuje się ona niskim poborem mocy, co w połączeniu z wbudowanym akumulatorem pozwala na długą, bezproblemową pracę w terenie i odpowiednią czytelność. Elektroniczna waga sklepowa - Sprawdź!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl