Wagi magazynowe 500 kg

W Wagma zapewniamy kompleksowe wsparcie wszystkim przedsiębiorcom poszukujących wytrzymałych i precyzyjnych urządzeń do ważenia. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że w naszej ofercie oprócz wag sklepowych znajdują się również wersje magazynowe o udźwigu maksymalnym aż do 500 kg!

W tej kategorii znajdziecie Państwo wyjątkowy sprzęt, bez którego funkcjonowanie hurtowni czy magazynów byłoby znacznie utrudnione. Proponujemy duży wybór wag magazynowych platformowych (optymalne rozwiązanie przy największych gabarytach) o znakomitej czułości i wzmocnionej konstrukcji. Ich funkcjonalność gwarantuje, że sprawdzą się doskonale przy handlu oraz pracach logistycznych. Dzięki nim, w szybki, precyzyjny sposób można ustalić wagę dużych ilości produktów spożywczych (w workach lub opakowaniach zbiorczych), chemii przemysłowej, materiałów budowlanych, opału, produktów rolniczych (zarówno nawozów, roślin, jak i żywego inwentarza), małych maszyn roboczych, podzespołów, części, umeblowania itp.

Nasze wagi są przygotowane do intensywnej pracy z ciężkimi ładunkami zarówno od strony konstrukcyjnej, jak i technologicznej. W ich projekcie zastosowaliśmy wytrzymałą blachę ryflowaną oraz trwały, odporny na przeciążenia metal, z którego wykonane są regulowane nóżki. Dzięki czułym sensorom modele z tej linii szczycą się dużą dokładnością, co przekłada się na mnogość potencjalnych zastosowań. W zależności od wersji możecie Państwo wybrać wagę z jednym wyświetlaczem lub trzema (wyposażoną dodatkowo w funkcję automatycznego wyliczania ceny).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl