Wagi magazynowe do 100 kg

Kategoria obejmuje wysokiej jakości wagi magazynowe do 100 kg. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących precyzyjnego i szybkiego urządzenia do ważenia towarów w ilościach hurtowych lub o dużej masie własnej.

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji urządzeń ułatwiających dystrybucję produktów sprzedawanych na wagę zarówno w detalu, jak i hurcie - tak jak ma to miejsce w przypadku wag magazynowych. Druga z wymienionych klas sprzętu jest przydatna także przy pracach związanych z organizacją oraz identyfikacją składowanych ładunków.

Maksymalny udźwig, jakim odznacza się waga magazynowa z tej kategorii to 100 kg. Dzięki temu doskonale sprawdzi się przy sprzedaży towarów dostępnych zazwyczaj w paczkach o wadze 10 - 25 kg. Jest to świetne rozwiązanie przy działalności związanej z hurtową dystrybucją produktów spożywczych, karmy dla zwierząt, chemii przemysłowej, budowlanej czy środków czystości.

Proponowane wagi są niezawodne, funkcjonalne a przy tym proste w obsłudze. Ich dużą zaletą jest konstrukcja platformowa. Dzięki temu w prosty sposób można umieścić ładunek o dużej masie, bez konieczności podnoszenia go na większą wysokość. Nasze urządzenia wykonane są przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, jak stal nierdzewna i trwałe tworzywa sztuczne, przez co całość odznacza się żywotnością, a także gotowością do pracy w trudnych warunkach. Wykorzystujemy nowoczesne i czułe podzespoły gwarantujące bardzo dużą dokładność pomiaru. Sprzęt wyposażony jest w akumulator, co w połączeniu z systemem oszczędności energii czyni zeń idealne rozwiązanie także do użytku terenowego. Znajdziecie tu Państwo również funkcję zerowania, tarowania oraz wyceny (przeliczanie wagi na cenę, według ustalonej stawki).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl